Nabízíme drony pro konkrétní požadavky zákazníka, tak aby od prvního letu splňovaly jeho představy.

Pro zájemce i majitele dronů nabízíme rozsáhlé školení a kurzy vytvořené na míru požadavkům.

Historie

Dálkově řízeným modelům se věnujeme od roku 2007.

Drony stavíme a pilotujeme od roku 2015. Zažít pohled z ptačí perspektivy bez letadla je silná touha a více než létání se věnujeme samotné konstrukci a programování řídících jednotek.

Prvním zásadním dronem je pro nás stavba DJI S 900, která nás přesvědčila, že firma DJI bude v budoucnu hlavním lídrem těchto technologií.

Po modelu S 900 zůstáváme u DJI a zaměřujeme se na dostupné drony řady Mavic 2 a Phantom 4. Tyto drony testujeme a využíváme je naplno pro průmysl a zemědělství. Vytváříme ortofotosnímky pro potřeby geodetů, soudních znalců a 3D modely pro výpočet objemů a vizualizaci objektů.

Po požadavcích zákazníků se do naší letky připojuje i velký dron řady M 300. Možnost změny senzorů a nosnosti je zásadní pro testování a služby.

Za tým dronecraft.cz

Ing. Jakub Polenský, Ph.D.

DJI_Innovations_logo.svg

 

DJI

Značka DJI je absolutní světovou jedničkou ve vývoji a výrobě bezpilotních letadel – dronů. Kromě samotných dronů zahrnuje její portfolio také špičkové senzory od kamer po LiDAR, plánovací a zpracovatelský software. Produkty DJI Enterprise a Agriculture jsou určeny profesionálním uživatelům v různých odvětvích od geodézie, stavebnictví, průmyslu a energetiky až po zemědělství, lesnictví a bezpečnost.

 

Power by